Zum Inhalt
✓ Offizieller Hyundai-Importeur für die Niederlande · ★★★★★ 5,0/5
Offizieller Hyundai-Importeur · 1,2 bis 2 Tonnen

Elektrischen Hochhubwagen kaufen? Stapelen tot 5,6 meter

Hyundai elektrische Stapler voor magazijn en expeditie: meeloopstapelaars van 1,2 t/m 2 ton en ride-on stapelaars voor langere afstanden. Compact en wendbaar; de X-modellen zijn naast loodzuur ook met li-ion leverbaar.

Hubhöhe bis 5,6 mMeeloop & ride-onWerksgarantie
Angebot anfordern of bel 0168 467 467
1,2–2 TonHubkraft
5,6 mmax. Hubhöhe
100%Herstellergarantie
NLbundesweiter Service
Li-ion als optieKompakt in engen FlurenWerksgarantie
Hyundai 16ES-X Elektro-Hochhubstapler
Neu, gebraucht oder LeasingPassend zu Ihrem Einsatz, Budget und Ihrer Laufzeit.
Fahrbereit geliefertVA-Prüfung, Lieferung und Service.
Das Angebot

Hyundai Stapler

Von kompakten Deichselstaplern bis hin zu Mitfahrgeräten für den intensiven Einsatz – konfiguriert mit dem passenden Mast und der richtigen Batterie für Ihr Lager.

Hyundai 12ES-X Elektrostapler

Hyundai 12ES-X

Deichselstapler · 1.200 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Stapelen tot 4,5 m
  • Loodzuur, li-ion als optie
  • Lange disselarm, proportioneel heffen
Preis auf Anfrage
Hyundai 16ES-X Elektro-Hochhubstapler

Hyundai 16ES-X

Deichselstapler · 1.600 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Stapeln bis 5,4 m
  • Loodzuur, li-ion als optie
  • Hoogste mast van de ES-X serie
Preis auf Anfrage
Hyundai 20ES-X Elektro-Deichselstapler

Hyundai 20ES-X

Deichselstapler · 2.000 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Schwerste ES-X-Ausführung
  • Loodzuur, li-ion als optie
  • Stapelen tot 4,5 m
Preis auf Anfrage
Hyundai 12ES / 15ESH Hochhubwagen

Hyundai 12ES / 15ESH

Deichselstapler · 1.200–1.500 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Meeloopstapelaar 1.200 of 1.500 kg
  • Für Schalung bis mittlerer Höhe
  • Specificaties op aanvraag
Preis auf Anfrage
Hyundai 12ESN kleiner Deichselstapler

Hyundai 12ESN

Kleinstapler · 1.200 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Smalle uitvoering
  • Für enge Lager
  • Specificaties op aanvraag
Preis auf Anfrage
Hyundai 12ES-XB / 12ES-XN Hochhubwagen

Hyundai 12ES-XB / XN

Deichselstapler · 1.200 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • AGM-accu (XB) of li-ion (XN)
  • Ingebouwde lader
  • Voor licht werk en entresols
Preis auf Anfrage
Hyundai 20EDPR Doppelstockstapler

Hyundai 20EDPR

Doppelstockstapler · 2.000 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Zwei Paletten gleichzeitig
  • Voor laden en lossen
  • Elektrisch heben und fahren
Preis auf Anfrage
Hyundai ESR Mitstapler

Hyundai 15ESR / 16ESR-X / 20ESR-X

Mitfahr-Deichselstapler · 1.500–2.000 kg ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Mitfahren auf Plattform
  • Voor langere afstanden
  • Li-ion als optie (X-modellen)
Preis auf Anfrage
Hyundai 25EO-X Kommissionierer

Hyundai 25EO-X

Niederflur-Kommissionierer · 2,5 Tonnen ⚡ Op maat geconfigureerd · voorstel binnen 24 uur
  • Niederflur-Kommissionierung
  • Loodzuur 465 Ah, li-ion als optie
  • Geveerd platform
Preis auf Anfrage

Stapelaars configureren wij op maat (mast, hefhoogte, accu). Binnen 24 uur ontvangt u een eerste voorstel. Twijfelt u tussen modellen? Vergelijk alle 12 stapelaars op hefhoogte →

Mit 5,0/5 bewertet

Warum Kunden sich für uns entscheiden wählen

5,0★★★★★op basis van 8 reviews
G Google-Rezensionen
5,0 op Google

Lees de beoordelingen van onze klanten ongefilterd op ons Google-bedrijfsprofiel.

Bekijk de reviews →
Klant bij ons?

Uw ervaring helpt andere ondernemers bij hun keuze. Een review op Google schrijven kost een minuut.

Deel uw ervaring →
Officiële Hyundai-importeur

Verkoop, lease, onderdelen en service uit één hand — rijklaar en VA-gekeurd geleverd.

Über uns →
Kennisbank · stapelaars

Elektrische stapelaar kiezen: masten, werkgang, accu en veiligheid

Een elektrische stapelaar is een compacte magazijntruck die pallets in een stelling zet, met de bediener lopend achter de disselboom of staand op een platform. Volgens de masttabellen in de Hyundai-brochure heffen de 16ES-X en 16ESR-X tot 5.410 mm, de 12ES-X, 20ES-X en 20ESR-X tot 4.510 mm en de compacte 12ES-XB en 12ES-XN tot 3.514 mm. De ride-on 15ESR gaat volgens de productpagina van Hyundai tot 5.600 mm. De keuze hangt af van uw hoogste ligger, uw smalste gang, de afstanden en het aantal uren per dag.

In het kort

  • Hefhoogte volgens de masttabellen: 3.514 mm (12ES-XB/XN), 4.510 mm (12ES-X, 20ES-X en 20ESR-X) en 5.410 mm (16ES-X en 16ESR-X). De ride-on 15ESR haalt volgens Hyundai 5.600 mm.
  • Werkgang (Ast) voor een europallet in de lengte: van 2.145 mm (12ES-XB/XN) tot 2.523 mm (20ES-X). De ride-on ESR-X heeft met uitgeklapt platform 440 mm meer nodig.
  • Accu: de ES-X en ESR-X rijden standaard op een 24V-loodzuuraccu, met lithium-ion als optie. De 12ES-XB heeft AGM-accu’s, de 12ES-XN een lithium-ionaccu.
  • De masttabellen noemen geen restcapaciteit. Wat u op hoogte mag heffen, staat op de lastaanduiding van de machine.
  • Ook voor een meeloopstapelaar gelden de Arboregels voor mobiele arbeidsmiddelen met eigen aandrijving: specifieke deskundigheid van de bediener en periodieke keuring.

Soorten stapelaars

Hyundai-stapelaars verschillen in bediening, hefhoogte en inzet. In het programma ziet u vier soorten terug.

Meeloopstapelaar (ES-X)

De 12ES-X, 16ES-X en 20ES-X zijn volgens de brochure gemaakt voor stapelwerk waarbij de bediener meeloopt. Ze heffen 1.200, 1.600 of 2.000 kg bij een lastzwaartepunt van 600 mm. De lange disselboom houdt de bediener op veilige afstand en geeft vrij zicht op de vorken. Proportioneel heffen en dalen is standaard, net als rijden met rechtopstaande disselboom voor krappe plekken.

Meerijstapelaar of ride-on (ESR-X)

De 16ESR-X en 20ESR-X hebben een opklapbaar platform dat schokken dempt, met beschermarmen. Het typeblad noemt als bediening zowel meelopen als staand meerijden. De ESR-X rijdt beladen 7 km/u en onbeladen 8 km/u, tegen 5,4 tot 6 km/u voor de ES-X. Snelheidsreductie in bochten is standaard; elektronische stuurbekrachtiging is standaard op de 20ESR-X en een optie op de 16ESR-X.

Compacte stapelaar (12ES-XB en 12ES-XN)

De 12ES-XB en 12ES-XN heffen 1.200 kg en wegen 620 en 585 kg. De brochure noemt ze bedoeld voor licht werk en geschikt voor gebruik op entresols (mezzanines). Het verschil zit in de accu: de XB heeft AGM-loodaccu’s, de XN een lithium-ionaccu, beide met een ingebouwde lader. De 15ES-XB en 15ES-XN (1.500 kg) staan ook in het Hyundai-programma.

Initiële heffing en dubbeldeks

Voor de ES/ESH-serie (12ES en 15ESH) staat initiële heffing in onze productcatalogus als optie. De 20EDPR is een dubbeldeks stapelaar van 2.000 kg die volgens onze catalogus twee pallets tegelijk vervoert, bedoeld voor laden en lossen. Van deze modellen, en van de smalle 12ESN en de ride-on 15ESR, staat geen typeblad in de Hyundai-brochure. Vraag de specificaties daarom op bij uw aanvraag.

Achterkant van een Hyundai 20ESR-X ride-on stapelaar met dissel en uitgeklapt platform
Bij een ride-on stapelaar zoals de 20ESR-X staat de bediener op een opklapbaar platform.

Hefhoogte en vrije heffing per mast

De masttabellen geven per mast vier maten: de hefhoogte (h3), de vrije heffing (h2), de hoogte van de ingeschoven mast (h1) en de hoogte van de uitgeschoven mast (h4). Het getal in de mastnaam, bijvoorbeeld 4.600, is de hefhoogte plus de hoogte van de neergelaten vorken. Dit zijn de hoogste masten per model:

ModellHoogste mastHefhoogte (h3)Vrije heffing (h2)Ingeschoven (h1)Uitgeschoven (h4)
12ES-XB / 12ES-XNtweetraps3.514 mmgeen2.280 mm4.037 mm
12ES-Xdrietraps, volledige vrije heffing4.510 mm1.520 mm2.108 mm5.080 mm
16ES-Xdrietraps, volledige vrije heffing5.410 mm1.820 mm2.408 mm5.980 mm
20ES-Xdrietraps, volledige vrije heffing4.510 mm1.520 mm2.228 mm5.200 mm
16ESR-X (ride-on)drietraps, volledige vrije heffing5.410 mm1.820 mm2.410 mm5.980 mm
20ESR-X (ride-on)drietraps, volledige vrije heffing4.510 mm1.520 mm2.228 mm5.200 mm

Vrije heffing is de hoogte die de vorken halen voordat de mast boven zijn ingeschoven hoogte uitkomt. De enkelvoudige mast van de 12ES-XB/XN laat dat goed zien: de vrije heffing is daar gelijk aan de hefhoogte (1.514 of 1.914 mm) en de mast wordt nooit hoger dan ingeschoven (1.930 of 2.330 mm). Bij een tweetrapsmast zonder vrije heffing schuift de mast meteen mee omhoog.

De 16ES-X heeft de meeste mastkeuze. Een greep uit de masttabel:

Mast (h3 + h13)TypHefhoogte (h3)Vrije heffing (h2)Ingeschoven (h1)Uitgeschoven (h4)
2.900tweetraps2.810 mmgeen1.958 mm3.380 mm
2.900tweetraps, volledige vrije heffing2.810 mm1.410 mm1.958 mm3.380 mm
3.600tweetraps, volledige vrije heffing3.510 mm1.760 mm2.308 mm4.080 mm
3.400drietraps, volledige vrije heffing3.310 mm1.120 mm1.708 mm3.880 mm
4.600drietraps, volledige vrije heffing4.510 mm1.520 mm2.108 mm5.080 mm
5.500drietraps, volledige vrije heffing5.410 mm1.820 mm2.408 mm5.980 mm

Twee dingen vallen op. De drietrapsmast van 3.400 is ingeschoven 1.708 mm hoog, 250 mm lager dan de tweetrapsmast van 2.900, terwijl hij 500 mm hoger heft. En met volledige vrije heffing komen de vorken 1.120 tot 1.820 mm omhoog zonder dat de mast hoger wordt. Meet daarom naast uw hoogste ligger ook uw laagste deur, doorgang of entresol. Meer uitleg vindt u in wat is freelift.

Staafdiagram van de maximale vorkhoogte per Hyundai-stapelaar en -reachtruck, van 3.514 tot 13.500 mm
Hoogste leverbare mast per model, met de reachtrucks ter vergelijking.

Restcapaciteit: wat de masttabel niet vertelt

Het typeblad noemt de nominale capaciteit bij een lastzwaartepunt van 600 mm: 1.200, 1.600 of 2.000 kg. Hoeveel daarvan overblijft op uw hoogste ligger, staat niet in de masttabellen van de warehouse-brochure. Bij de reachtrucks staat dat wel in de brochure: de 20BRJ-9B heft volgens de masttabel 2.000 kg tot 6.500 mm.

Reken daarom niet met de nominale waarde. Volgens artikel 7.18 van het Arbobesluit heeft een hefwerktuig op of bij de bedieningsplaats een goed leesbare aanduiding met de toegelaten last voor elke gebruikelijke configuratie, en mag het niet zwaarder worden belast. Vraag bij uw offerte naar die lastaanduiding voor de mast die u kiest. Hoe lastzwaartepunt en hoogte samenhangen, leest u in Restkapazität berechnen.

Werkgang, snelheid en gewicht per model

Het typeblad geeft de werkgangbreedte (Ast) voor twee palletsituaties: een europallet van 800 × 1200 mm in de lengte en een pallet van 1000 × 1200 mm dwars. Dit zijn de waarden per model:

ModellCapaciteit (c = 600 mm)Werkgang (Ast), europallet in de lengteWerkgang (Ast), 1000 × 1200 dwarsDraaicirkel (Wa)Rijsnelheid beladen / onbeladenEigen gewicht
12ES-XB / 12ES-XN1.200 kg2.145 mm2.197 mm1.350 mm4,5 / 4,7 km/u620 / 585 kg
12ES-X1.200 kg2.323 mm2.336 mm1.400 mm6,0 / 6,0 km/u1.150 kg
16ES-X1.600 kg2.393 mm2.406 mm1.510 mm5,7 / 6,0 km/u1.340 kg
20ES-X2.000 kg2.523 mm2.536 mm1.640 mm5,4 / 6,0 km/u1.579 kg
16ESR-X, platform ingeklapt1.600 kg2.382 mm2.396 mm1.500 mm7,0 / 8,0 km/u1.365 kg
20ESR-X, platform ingeklapt2.000 kg2.516 mm2.530 mm1.634 mm7,0 / 8,0 km/u1.630 kg

De meeloopmodellen werken in gangen van 2.145 tot 2.536 mm. Bij de ESR-X gelden de tabelwaarden met ingeklapt platform; volgens de voetnoot in het typeblad komt er met uitgeklapt platform 440 mm bij. Voor een europallet in de lengte is dat 2.822 mm (16ESR-X) en 2.956 mm (20ESR-X). Meerijden kost dus gangbreedte.

De typebladwaarde is een rekenwaarde. Houd in de praktijk ruimte over voor bijsturen en stellingbescherming; zie Gangbreite bestimmen. Werkt u op een entresol of verdiepingsvloer, let dan ook op het eigen gewicht in de tabel.

Staafdiagram van de werkgangbreedte per Hyundai-stapelaar, met en zonder uitgeklapt platform, en de BRJ-reachtrucks
Meelopen is het smalst; met uitgeklapt platform kost een ride-on stapelaar 440 mm extra.

Accu: loodzuur of lithium-ion

Bij de ES-X en ESR-X is loodzuur standaard en lithium-ion een optie. De compacte modellen hebben een vaste accu met ingebouwde lader. Dit staat in de brochure:

ModellStandaardLithium-IonenGeschäft
12ES-XB2 × 12 V, 85 Ah, AGM (105 Ah als optie)niet leverbaaringebouwde lader 12 A, circa 7 tot 8 uur
12ES-XN24 V, 60 Ah, lithium-ion (LiFePO4)standaardingebouwde lader 25 A, minder dan 2,5 uur
12ES-X24 V, 180 Ah, loodzuuroptie: 150 Ahexterne lader
16ES-X24 V, 270 Ah, loodzuuroptie: 150 of 200 Ahexterne lader; zijdelingse accuwissel als optie
20ES-X24 V, 350 Ah, loodzuuroptie: 200 Ahexterne lader; zijdelingse accuwissel als optie
16ESR-X24 V, 210 tot 270 Ah, loodzuuroptie: 150 Ahexterne lader
20ESR-X24 V, 210 tot 350 Ah, loodzuuroptie: 200 Ahexterne lader; zijdelingse accuwissel als optie

Bij de 12ES-XN en de ESR-X noemt de brochure lithium-ijzerfosfaat (LiFePO4) met een ingebouwd batterijmanagementsysteem (BMS). De 12ES-XN kan tussentijds worden bijgeladen. Zijdelingse accuwissel is een optie op de 16ES-X, 20ES-X en 20ESR-X; volgens de brochure maakt dat wisselen bij werken in meerdere ploegen eenvoudig. Meer over laden en levensduur leest u in accu van palletwagen en stapelaar.

Veilig werken met een stapelaar

Meelopen of meerijden

Bij een meeloopstapelaar loopt de bediener achter de disselboom. Meerijden mag volgens artikel 7.17c lid 2 van het Arbobesluit alleen op een plaats die daar speciaal veilig voor is ingericht, zoals het platform met beschermarmen van de ESR-X. Op de vorken of het chassis van een meeloopstapelaar meerijden valt daar niet onder.

Voetgangers en aanrijdingen

De Nederlandse Arbeidsinspectie onderzocht over 2020 tot en met 2025 309 arbeidsongevallen door een aanrijding met een heftruck. In die analyse vallen ook stapelaars en elektrische palletwagens onder heftrucks. Tien slachtoffers overleden. Bij 89% van de ongevallen waarvan het bekend is, stond het slachtoffer in de gevarenzone, en meestal reed de truck achteruit (51%) of vooruit (38%). Het terugkerende patroon: bestuurder en slachtoffer merken elkaar niet op tijd op.

Het Arbobesluit vraagt verkeersregels waar voertuigen rijden en een veilige ruimte of andere maatregelen voor voetgangers (artikel 3.14). Voor mobiele arbeidsmiddelen komen daar verkeersregels in de werkzone bij, en maatregelen die voorkomen dat werknemers zich in die zone bevinden (artikel 7.17c lid 4 en 5). Werkgevers noemen in hun rapportages aan de Arbeidsinspectie onder meer markeringen, fysieke barrières, gescheiden looproutes, bolle spiegels en betere verlichting.

Hellingen en drempels

Het maximale klimvermogen volgens de typebladen is beladen 6% en onbeladen 10 tot 12% voor de ES-X en ESR-X, en 5 en 10% voor de 12ES-XB/XN. De bodemvrijheid onder het midden van de wielbasis is 23 tot 28 mm. Meet laadkuilen, opritten en drempels dus vooraf. Meer daarover in heftruck op een helling.

Deskundigheid en keuring

Mobiele arbeidsmiddelen met een eigen aandrijving mogen alleen worden bediend door werknemers met een specifieke deskundigheid (artikel 7.17c lid 1). Het artikel maakt geen uitzondering voor meelopen, en een elektrische stapelaar rijdt op een eigen aandrijfmotor: 1,3 tot 1,7 kW bij de ES-X. Ook de Arbeidsinspectie rekent stapelaars tot de mobiel aangedreven arbeidsmiddelen voor intern transport.

Een arbeidsmiddel dat zo kan verslechteren dat er gevaar ontstaat, wordt zo vaak als nodig gekeurd door een deskundige, met schriftelijk bewijs op de werkplek (artikel 7.4a). Het Arboportaal noemt één keer per jaar een veilige ondergrens. Wat een keuring inhoudt, leest u in palletwagen en stapelaar keuren.

Medewerker in veiligheidshesje bedient een compacte Hyundai-stapelaar uit de ES-XN-serie aan de dissel
Ook achter de disselboom geldt: alleen deskundige bedieners (Arbobesluit artikel 7.17c lid 1).

Advies en offerte

Twijfelt u tussen een meeloop- en een meerijstapelaar, of tussen twee masten? Zet de modellen naast elkaar in stapelaars vergelijken. Stapelt u hoger dan 5.410 mm of zet u zware pallets op hoogte, lees dan stapelaar of reachtruck.

Stuur ons uw hoogste ligger, uw smalste gang, uw zwaarste pallet en het aantal uren per dag. U ontvangt binnen 24 uur een voorstel om te kopen, te leasen of te huren. Liever direct overleggen? Bel 0168 467 467.

Bronnen

Gecontroleerd door Hyundai Heftrucks Nederland, september 2026. Wet- en regelgeving kan wijzigen; raadpleeg bij twijfel de bron of uw adviseur.

FAQ

Häufig gestellte Fragen zu Stapler

Hoe breed moet het gangpad zijn voor een elektrische stapelaar?

Volgens de Hyundai-typebladen hebben de meeloopstapelaars 2.145 mm (12ES-XB/XN) tot 2.523 mm (20ES-X) werkgang nodig voor een europallet van 800 × 1200 mm in de lengte. Voor een pallet van 1000 × 1200 mm dwars is dat 2.197 tot 2.536 mm. Bij de ride-on ESR-X komt er met uitgeklapt platform 440 mm bij. Houd in de praktijk extra ruimte aan voor bijsturen en stellingbescherming.

Wat is vrije heffing bij een stapelaar?

Vrije heffing (h2) is de hoogte die de vorken halen voordat de mast boven zijn ingeschoven hoogte uitkomt. Bij de Hyundai 16ES-X met volledige vrije heffing is dat 1.120 tot 1.820 mm, afhankelijk van de mast. Een tweetrapsmast zonder vrije heffing schuift meteen mee omhoog. Vrije heffing helpt onder lage plafonds, deuren en entresols.

Hoeveel mag een stapelaar op maximale hoogte nog heffen?

Dat verschilt per model, mast en last. Het typeblad noemt alleen de nominale capaciteit bij 600 mm lastzwaartepunt (1.200 tot 2.000 kg), en de masttabellen in de Hyundai-brochure geven geen restcapaciteit per mast. De toegelaten last per configuratie staat op de lastaanduiding bij de bedieningsplaats, die artikel 7.18 van het Arbobesluit voorschrijft. Vraag die op voor de mast die u kiest.

Heeft een Hyundai-stapelaar een loodzuur- of lithium-ionaccu?

Bij de ES-X en ESR-X is een 24V-loodzuuraccu standaard, met lithium-ion van 150 of 200 Ah als optie, afhankelijk van het model. De 12ES-XB heeft twee AGM-batterijen van 12 V en 85 Ah met een ingebouwde lader en laadt in circa 7 tot 8 uur. De 12ES-XN heeft een lithium-ionaccu van 24 V en 60 Ah die volgens de brochure in minder dan 2,5 uur vol is.

Moet een elektrische stapelaar gekeurd worden?

Ja. Volgens artikel 7.4a van het Arbobesluit wordt een arbeidsmiddel dat zo kan verslechteren dat er gevaar ontstaat, zo vaak als nodig gekeurd door een deskundige. Het Arboportaal noemt een keuring van eens per jaar een veilige ondergrens. Het schriftelijke bewijs van de keuring moet op de werkplek aanwezig zijn.

Is een certificaat verplicht om met een stapelaar te werken?

Het Arbobesluit eist dat mobiele arbeidsmiddelen met een eigen aandrijving alleen worden bediend door werknemers met een specifieke deskundigheid (artikel 7.17c lid 1). Dat geldt ook voor een elektrische meeloopstapelaar, want het artikel maakt geen uitzondering voor meelopen. Het artikel noemt geen bepaald certificaat, maar volgens het Arboportaal mogen werkgevers voor zulk werk alleen gekwalificeerde werknemers inzetten.

Bis zu welcher Höhe kann ein Hochhubwagen heben?

Dat hangt af van model en mast. Volgens de masttabellen van Hyundai haalt de 16ES-X (en de ride-on 16ESR-X) een vorkhoogte tot 5.410 mm, de 12ES-X, 20ES-X en 20ESR-X tot 4.510 mm en de lichte 12ES-XB/XN tot 3.514 mm. De ride-on 15ESR gaat volgens de productpagina van Hyundai tot 5.600 mm. Voor hogere stellingen adviseren wij een reachtruck.

Was ist der Unterschied zwischen einem Mitgänger- und einem Mitfahrer-Stapler?

Bei einem Mitgänger-Stapler gehen Sie mit; ein Stand-on-Gerät hat eine Plattform zum Mitfahren — schneller und komfortabler bei längeren Strecken.

Kann ich einen Stapler leasen?

Ja, alle Stapler sind über Operational oder Financial Leasing mit festen Monatsraten verfügbar.

Antwoorden door Hyundai Heftrucks Nederland, officiële Hyundai-importeur voor Nederland · bijgewerkt september 2026

Antwort auf Ihre Anfrage innerhalb von 24 Stunden

Welcher Stapler Passt das zu Ihrem Lager?

Teilen Sie uns Ihre Hubhöhe, Ihr Palettengewicht und Ihre Einsatzstunden mit — wir stellen die richtige Konfiguration zusammen, einschließlich Preis innerhalb von 24 Stunden.

★ 5,0 op Google · Officiële Hyundai-importeur · Reactie binnen 24 uur op werkdagen · Vrijblijvend · Privacy

Rufen Sie 0168 467 467 an
de_DEGerman

Fordern Sie einfach ein Angebot für Ihren Gabelstapler an

Möchten Sie einen Gabelstapler kaufen und sofort wissen, wie hoch die Kosten sind? Dann fordern Sie über das untenstehende Formular unverbindlich ein Angebot an – wir melden uns innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen.